Narodili sme sa 14. februára 2003, na svätého Valentína. Láska k oslavám ja nám viac ako vlastná. Máme mnoho verných klientov, ktorí na slovenskom, ale aj svetovom trhu naozaj niečo znamenajú. Na začiatku sme o podobných eventoch iba snívali. Ale tak ako dospievame my, tak dospievajú aj naši dlhodobí klienti a preto stojíme aj pri oslavách ich jubileí.

Pre najväčšiu slovenskú leasingovú spoločnosť  ČSOB Leasing, sme oslavovali 10., 15. aj 20. výročie spoločnosti a to s ich zamestnancami aj ich obchodnými partnermi.

Dôveru pripraviť oslavu 20. aj 25. narodenín nám dal aj „ťažný kôň“ slovenskej ekonomiky VW Slovakia.

Naozaj vydarený bol aj 20. ročník ÚĽUV Dni majstrov, na ktorom sme v Starom meste postavili až 5 pódií a kampaň k podujatiu zarezonovala tak, že ho navštívil rekordný počet návštevníkov.

Významné výročia si uctili v našej prítomnosti aj špičkové spoločnosti vo svojom odbore: Jungheinrich, MicroStep – HDO, DHL, Autopolis, Aiten, PSJ Hydrotranzit, Technopol a ďalší.

25 rokov Inter Cars sme oslávili vo Varšave tak, že na štadión, kde vystúpila skupina Roxette pre všetky svetové pobočky, už z česko-slovenského stanu nechcel skoro nikto ísť. Náš program mal byť pritom len warm-up pred hviezdou večera. Hm, nevydalo.

Najfúzatejším výročím však bolo určite 120 rokov značky Renault, ktoré sme oslávili so slovenským importérom a jeho obchodnými partnermi v krásnom hoteli Lomnica vo Vysokých Tatrách.