Sú eventy, kde klient musí siahnuť po skúsenostiach. Sú to eventy, ktoré nedávajú priestor na skúšanie. Sú to rozsahom tak obrovské produkcie, ktoré si nevystačia s ohurujúcim nápadom, ale ktoré treba vedieť hlavne urobiť, zosystematizovať a mať k tomu k dispozícii početný team skúsených event manažérov. S našim know-how vieme spoľahlivo riadiť aj eventy, kde celkový počet ľudí v organizačnom teame prekračuje číslo 1000.

Sme hrdí na to, že najväčší slovenský firemný event, ktorým je Deň otvorených dverí (teraz už Rodinný deň) VW Slovakia je v našej réžií od jeho vzniku a počet jeho hostí sa vyšplhal na hranicu 30 000. Klient nám s dôverou zveruje do našich rúk event, ktorý sa svojim rozsahom a počtom návštevníkov vyrovná najväčším slovenským hudobným festivalom.

Za eventy veľkého rozsahu považujeme ale aj eventy, kde sa na jednom javisku počas jedného večera spolu ocitnú také hviezdy ako Elán, Miro Žbirka, Richard Müller, SĽUK, Lucie Bílá, Cigánski diabli, Robo Grigorov, Marián Čekovský, Jana Kirschner, Mária Čírová, Milan Lasica, Adela Vinczeová, ... Sú to náročné galavečery, s renomovanými účinkujúcimi, s do najmenších detailov prepracovaným scenárom, vrátane na mieru vyrobeného obsahu pre viac ako 200m2 LED obrazoviek. Takéto eventy si už vyžadujú dosky SND.

Ako prvá agentúra sme otestovali počas jedného večera aj všetky priestory zrekonštruovanej Reduty. Všetky tri sály prepojené video mostom boli pripravené pre 800 náročných hostí.

Naše skúseností sa prejavia aj vtedy, keď potrebujeme v najväčšom slovenskom výrobnom závode osloviť naraz všetkých 14 800 zamestnancov v piatich výrobných halách pomocou video mostov, prípadne pomôcť pri návrhu a realizácii mechaniky podnikových volieb.

Veľkí zamestnávatelia potrebujú pre svojich zamestnancov veľké eventy – či sú to už teambuildingy alebo večierky. Sú to tisíce ľudí, ktorý pracujú pre našich klientov Mondeléz, Johnson Controls, Accenture, AT&T a Lenovo.

Prezentujeme aj ponúkame skúsenosti a spoľahlivosť.