Inovácie

Eventy sú naša vášeň a náš život. Chceme posúvať eventový segment stále dopredu nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Okrem uvedených projektov už máme na stole ďalšie. Sledujte Wondericon.

EventEXPO

Veľtrh bol, pre stále sa rozvíjajúci eventový trh, nevyhnutnosťou. Neváhali sme a prišli s myšlienkou ponúknuť túto platformu všetkým, ktorí sa okolo eventov motajú a ašpirujú k tvorbe lepších a pútavejších eventov. Stretnutiami dodávateľov a zadávateľov na jednom mieste v neformálnej atmosfére a vyvolaním chute držať krok s trendami a novinkami sme chceli spojiť eventovú komunitu a stanoviť štandardy profesionality ako aj zdieľnosti event marketingu.

Prejsť na web

SeemeON

Otázkou bezpečnosti eventov a možnosťami jej zlepšovania sme sa zaoberali už dlhšiu dobu. SeemeON je náš príspevok k tejto téme, na ktorý sme obzvlášť hrdí.

Prejsť na web

Svätokatarínske Víno

Sme nadšení milovníci vína a vždy sme Francúzom tak trochu závideli ich dlhoročnú tradíciu – sviatok Beaujolais nouveau. Slovensko, ako producent skvelého vína žiadnu podobnú tradíciu nemalo a my sme získali presvedčenie, že by rozhodne malo. Mladé slovenské vína sú skvelé a pod značkou Svätokatarínske víno ich uvidíte na pultoch známych reštaurácií a barov, ale aj nápojových stoloch eventov od roku 2011.

Prejsť na web