Referencie

Je dôležité vedieť, čo všetko máme za sebou a ako pracujeme. Oveľa zaujímavejšie je však určite to, čo bude. Zoznámte sa s nami a nabudúce už môžete byť toho súčasťou.

Vášeň pre automobily

Milujeme pekné autá. Mnoho noviniek značiek Renault, Dacia, Volkswagen, Porsche, alebo Audi sme za posledných 10 rokov videli ako prví. Za ten čas prešli cez naše ruky na slovenský trh krásne vozidlá vždy naozaj originálnym spôsobom. Športové autá zodrali na Slovakia ringu stovky pneumatík a krásne SUV alebo limuzíny ohúrili VIP hostí veľkolepými šou na zemi, na vode, ale aj vo vzduchu.

Viac info

Eventy veľkého rozsahu

Prime event management v našom padaní predstavuje nekopírovateľné know-how, vďaka ktorému realizujeme tie najväčšie firemné eventy. Deň otvorených dverí pre výrobný závod Volkswagen Slovakia je pri účasti 30.000 hostí najväčším slovenským firemným eventom a je v našej réžií od jeho vzniku. Mnohokrát sme viac ako 100 účinkujúcich zladili na doskách SND do pútavého komponovaného programu s obrovskou scénou pre tých najvýznamnejších hostí. Krásne sú však aj momenty, keď máme príležitosť tisíckam detí vyčariť úsmev na ich tvárach.

Viac info

Eventy, na ktoré sa nezabúda

Sú v našej pamäti eventy, pri ktorých budeme mať motýle v bruchu asi navždy. Stane sa to vždy, keď nastane harmónia medzi agentúrou a klientom a z ich vzájomnej dôvery vznikne jedinečný, neopakovateľný moment, ktorý sa navždy zapíše do pamätí všetkých zúčastnených.

Viac info

Všetko najlepšie!

Firmy oslavujú svoje narodeniny a dôležité dátumy inak ako ľudia, ale určite nie menej zaujímavo. Stáli sme za réžiou pri oslavách míľnikov nadnárodných spoločností, či sa týkali zamestnancov, alebo obchodných partnerov. Zbožňujeme oslavy a vieme, že to je na našich eventoch vidno.

Viac info

Unikátne konferencie

Pripraviť a zvládnuť realizáciu veľkej konferencie vyžaduje zohraný team odborníkov, ktorí rozumejú ako konferenčnej technike, tak jej inováciám. Naši klienti vedia, aké tváre Wondericonu uvidia na svojich konferenciách. Sú to tváre, ktoré sú zárukou, že konferencia pod ich vedením bude určite unikátna.

Viac info

Wondericon Specials

Každý z našich teambuildingov, vianočných párty, family days, športových hier, Mikulášov, či eventov pre odchodných partnerov je postavený na kreatívnom nápade, prekvapivej dramaturgii a ukážkovom manažmente.

Viac info

Zaujali sme vás?