Trikrát sa u nás v agentúre stalo, že niekto z kolegov poslal mail s weblinkom a vyslovenou nádejou k tomu: týchto by som raz chcel mat na evente...“. Vtedy sa to javilo ako čisté sci-fi. Odvážnym a neúnavným sa ale sny zvyknú plniť. Možno o rok, o dva alebo neskôr, ale raz sa to splní. Takto sme v roku 2012 mali príležitosť použiť na evente program geniálnej umeleckej skupiny Fuerza Bruta z Argentíny a bola to dobrá voľba s veľmi odvážnym cieľom ponúknuť klientovi a hosťom jeho eventu nie veľmi bežné – fyzické divadlo. Vhodne prepojiť svetovú show s cieľom eventu a osláviť začiatok výroby automobilov za účasti 8 000 ľudí vo výrobnej hale nebola jednoduchá úloha. Osem tisíc svietiacich mobilov v rukách fascinovaných divákov, ktorí do tohto dňa netušili aký efekt môže mať súčasné tanečné divadlo, nás však nenecháva na pochybnostiach, že ak skombinujete nápad s odvahou, efekt sa vždy dostaví. Čo nás nesmierne teší je, že tento event nepovažujeme za nezabudnuteľný iba my. Sedem tonová scéna, vytvorená pre tento event odvtedy hrdo zdobí priestory výrobného závodu.

Druhýkrát sa sny plnili vtedy, keď na naše veľké prekvapenie sme dokázali v predvianočnom období dostať na Slovensko jednu z najlepších tanečných show sveta - Burn The Floor z Austrálie.

No a tretíkrát to bolo vtedy, keď sa nám do centrálnej plochy Auparku podarilo dostať prekrásny carousel s bielymi koníkmi, ako scénu Otváracieho eventu redizajnu Auparku.

Nezabudnuteľné sú však pre nás aj úplne „bežné“, ale mimoriadne vydarené eventy. Keď stretnete náhodou po 10 rokoch od eventu klienta zo Slovanetu a on spomína na upírsky event, ktorý sa konal v bývalej koniarni na hrade Devín. Odvtedy sa na tomto mieste žiadny event nekonal. Asi si nikto netrúfol. 

Niekedy nás potrápia aj nástrahy počasia. Počas jedného roka sme s Renaultom zažili najsilnejšiu víchricu na Chopku, ktorá vyvracala stromy počas VIP eventu, najsilnejšiu prietrž mračien za posledných 50 rokov počas RS Days na Slovakia ringu a najchladnejší júnový deň za 100 rokov v deň Dacia Piknik. Podobný priebeh mal aj Grand opening fabriky Samsung vo Voderadoch, kedy nás skoro „odfúklo“. Všetko sa však nakoniec vždy podarilo ustáť a tieto eventy sa právom natrvalo zapísali do našej agentúrnej pamäte.

Raz sme kupovali pre klienta 200 nových bicyklov na krásny VIP event vo Vysokých Tatrách. Inokedy sme zas počas výstupu na Kriváň stavali cateringové stoly každých 500 výškových metrov a z vrcholu poslali za odmenu troch ľudí na paraglidových padákoch do hotela. Nemuseli šľapať 5 hodín naspäť. Originálny bol aj koncert skupiny Fragile v Jaskyni Slobody, ktorý bol prekvapivým vyvrcholením teambuldingu pre 200 top manažérov. Radi spomíname aj na originálnu myšlienku pre študentov VŠ, kde sme sa rozhodli použiť v interiéri skleníky, ako liahne nových talentov a perspektívnych záujemcov o prácu u zadávateľa.

Jeden z najkúzelnejších momentov sa nám podaril v SND počas VIP eventu za účasti protokolárnych hostí. Tam, kde si každý myslí, že končí kreatíva, sme my dokázali vytvoriť z hostí unikátny 900 členný zvončekový orchester, ktorý sa stal súčasťou programu. Tento zážitok nadchol hostí tak, že bol vyhodnotený ako najlepší Vianočný koncert v histórii.

Teší nás, keď sa nám podarí pomôcť tam, kde je to potrebné. Preto špeciálne miesto má na tomto mieste aj spoločnosť ČSOB Leasing a dobrovoľnícky event v skanzene na Orave.

Ak sa však opýtate na nezabudnuteľný event v našej réžii našich subdodávateľov, určite si spomenú na mnohé iné momenty. Priatelia zo Sharkam VIP catering dodnes spomínajú na 12 hodinovú cestu vlakom do Varšavy a 600 roztopašných cestujúcich, ktorým počas cesty uvarili v jednom vozni 3x jedlo a zabezpečili pitný režim.

Nemôžeme ani zabudnúť na Dámsku jazdu – event určený výlučne pre ženy od Renault Slovensko, ktorý bol pevnou súčasťou nášho portfólia dlhých 6 rokov a ku ktorému máme obzvlášť vrúcny vzťah.