Vášeň  pre autá je priam zakódovaná v našej agentúrnej DNA a motať sa okolo áut nás vyslovene baví. Už viac ako 12 rokov sme eventovou agentúrou číslo 1 pre Volkswagen Slovakia, Renault Slovensko, Dacia a Inter Cars a s tým, ako sa nám darí v automobilovom segmente sa nemôže pochváliť úplne každá eventová agentúra. 

Vo výrobných halách VW sme robili desiatky eventov. Boli sme pri pokladaní základného kameňa najmodernejšej výrobnej haly pre segment Porsche, ako aj pri prvom predstavení nového modelu Cayenne zamestnancom výrobného závodu. S nadšením sme predstavovali nový Touareg a Audi Q8. Pripravovali sme event pre víťaza Rally Paríž Dakar, ale aj pre Felixa Baugartnera. Bolo nám cťou robiť všetky eventy spojené s prvou štvrťstoročnicou VW Slovakia. Či už ide o VIP event v SND alebo Deň otvorených dverí, kedy sa hneď na druhý deň konal slávnostný event prenášaný videomostom všetkým zamestnancom do výrobných hál, za účasti vlády SR. No za náš vrchol považujeme jedinečnú autoshow, ktorou sme naraz predstavili vlajkové modely SUV – Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne a Audi Q8.

So značkou Renault začala spolupráca, keď sme ako druhí na svete zakúpili Dinner in The Sky, ktorú neskôr využila aj značka Mercedes Benz pri otváraní jedného zo svojich showroomov. Od vtedy nové Renaulty a Dacie lietali na helikoptére okolo UFO Restaurant, plavili sa na remorkéroch po Dunaji, alebo ich dvíhali do výšky žeriavy. Športové modely Renault RS, sme 2 dni preháňali na Slovakia ringu. Jeden z najpríjemnejších autičkárskych eventov vôbec, je pre nás Dacia piknik pre viac ako 1000 hrdých, ale nesmierne vďačných majiteľov vozidiel tejto značky s rodinami.

Otvárali sme aj najväčší showroom Hyundai a Ford na Slovensku spoločnosti Autopolis a naša spolupráca prerástla až do gala večera ich 20. výročia.

Spoločnosť Inter Cars, jeden z najväčších predajcov náhradných dielov využíva služby našej agentúry od kedy sa rozhodli, nerobiť si eventy sami. Ich niekoľko tisícové bierfesty pre obchodných partnerov, lyžovačky v Alpách a letné eventy na ostrove Krk v Chorvátsku sú legendárne, rovnako ako špeciálne vypravený vlak so 600 hosťami eventu do Varšavy na kontraktačný veľtrh a späť.

Máme za sebou desiatky kreatívnych media eventov, eventov pre fleet zákazníkov, pre obchodných partnerov, ktoré touto formou ani nie je možné všetky predstaviť. To ani nie je našim cieľom. My sa pozeráme do budúcnosti a sme pripravení prijímať ďalšie výzvy!